Gökçek, 250. Cadde NO:14, 06932 Sincan/Ankara BETA İŞİTME CİHAZLARI
Kulak İçi İşitme Cihazları
Kulak İçi İşitme Cihazları
İşitme Cihaz Modelleri
Kulak İçi İşitme Cihazları

Kulak içi (ITE) işitme cihazları, kulak tıkacı kadar küçüktür ve kulak kanalının dış kısmına takılır. Kullanıcının kulak kanalının ebadına bağlı olarak ITE cihazlar genelde göze çarpmaz. 
ITE işitme cihazı aldığınızda muhafazası kulağınızın biçimine göre özel yapılır. Bu muhafazanın içinde tüm önemli elektronik üniteler bulunur ve işitme cihazlarının yerinde durmasını isteyen hareketli insanlar için uygundur. ITE işitme cihazları çoğu tip işitme kaybı için uygundur. 

Daha da göze çarpmayan bir işitme cihazı istiyorsanız tümüyle kanal içi (CIC) işitme cihazları uygun bir çözüm olabilir.
CIC işitme cihazı kulak kanalının içine yerleştirilir ve hemen hemen görünmezdir. CIC işitme cihazları, orta veya ağır işitme kaybı bulunan ve çok küçük, göze çarpmayan bir işitme cihazı arayan kişiler için harika bir seçenektir.

Bu işitme cihazları, piyasada satılan en küçük işitme cihazı modellerinden biridir. Kulağın doğal yapısını kullanarak seslerin geldikleri yerleri saptarlar. Özel yapım muhafaza, kulak kanalınızın içine tam girecek şekilde üretilir, böylece işitme cihazı neredeyse görülmez.
Widex’in tüm kulak içi (ITE) ve tümüyle kanal içi (CIC) işitme cihazları tam otomatiktir, böylece sesleri çok az veya sıfır müdahale ile net ve doğal duyabilirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
415269202